Szkolenie

Pod powierzchnią wody okrywającej glob ziemski w 70 % ukryty jest inrygujący świat podwodny i tajemnicze obiekty będące dziełem rąk ldzkich. Dotarcie, zobaczei osobiste zbadanie tajemnic świata podwodnego jest możliwe również dięki nurkowaniu.Czy możesz bezpiecznie nurkować i zobaczyć to, co ukrywa nieskończony błękit?

Oczywiście TAK !!! My pokażemy Ci, że jest to możliwe i bezpieczne.

 

Nasz klub tworzą osoby o dużym doświadczeniu nurkowym i szkoleniowym. Dzięki temu doświadczeniu umożliwimy Ci podniesienie kondycji i umiejętności pływackich do stopnia niezbędnego, aby rozpocząć i zakończyć z sukcesem Twoje szkolenie na stopień podstawowy płetwonurka. Wiemy jak szkolić płetwonurków bez stresu, bezpiecznie i tak, aby przebywanie w podwodnym świecie było dla Ciebie przyjemnością.

Nasz klub szkoli płetwonurków w systemie KDP CMAS,
z czego wynika, że po zakończeniu szkolenia otrzymasz uznawany na całym świecie certyfikat płetwonurka:

P1 KDP CMAS

Jedyne, co musisz zrobić to zawitać w naszym klubie i zgłosić chęć udziału w szkoleniu na stopień podstawowy płetwonurka.

CAŁY CYKL SZKOLENIOWY DOSTOSOWANY JEST DO ROKU AKADEMICKIEGO.

 

Jak przebiega w naszym klubie szkolenie na stopień podstawowy płetwonurka? Szkolenie zaczynamy od zajęć basenowych, na których dopasujemy do Ciebie odpowiedni program doskonalenia umiejętności pływackich oraz podnoszenia kondycji.

Następnym etapem będą zajęcia basenowe, na których zdobędziesz umiejętności pływania w płetwach, masce i fajce, czyli w ABC, poznasz techniki nurkowania w ABC oraz przygotujemy Cię do nurkowania w sprzęcie powietrznym.

Końcowym etapem ćwiczeń basenowych będą zajęcia w sprzęcie powietrznym, które umożliwią Ci uczestnictwo w szkoleniu na wodach otwartych.

Równolegle do zajęć basenowych przejdziesz szkolenie teoretyczne, które zawiera się w cyklu wykładów trwających 16 godzin.

Po zakończeniu części basenowej kursu rozpocznie się najfajniejsza część szkolenia na wodach otwartych. Szkolenie na stopień P1 KDP CMAS odbywa się na wakacyjnym obozie organizowanym przez klub (na początku lipca).

Dla osób, które nie będą mogły uczestniczyć w obozie szkoleniowym, umożliwimy zrobienie kursu w ciągu kilku kolejnych weekendów na okolicznych zbiornikach wodnych.

Szczegóły na temat szkolenie uzyskasz u Szefa Szkolenia AKP Kalmar.

Życzymy przyjemnych wrażeń z Nami pod wodą.