Akcje nurkowe to istota funkcjonowania naszego Klubu. Wyjazdy bliższe i dalsze mają charakter mniej lub bardziej sformalizowany.

Te bardziej oficjalne to KAN, czyli Klubowe Akcje Nurkowe. Prowadzone i organizowane przez instruktorów klubowych, ogłaszane z dużym wyprzedzeniem w oficjalnym harmonogramie na początku każdego sezonu (zazwyczaj w styczniu). Charakter tych wyjazdów zazwyczaj jest eksploracyjno-szkoleniowy, ale o aspekcie towarzyskim oczywiście nie zapominamy. KAN często jest integralną częścia Rozpoczęcia lub Zakończenia Sezonu.

Te mniej oficjalne, często organizowane ad hoc (co nie znaczy że mniej profesjonalnie), są równie liczne jak KAN-y. Grupa zainteresowanych zbiera się i rusza tam, gdzie ich poniesie. Tak w kraju jak i znacznie dalej. Również te wyjazdy mają pełne wsparcie Klubu, tak sprzętowe jak i organizacyjne, a program jest ograniczony wyłącznie wyobraźnią, fantazją i sprawnością organizatorską zainteresowanych.

Rezultaty obu form naszej działalności podstawowej możecie zobaczyć w Galerii, a bliższe szczegóły najłatwiej poznać bywając w Klubie, na basenie klubowym lub uczestnicząc w Rozpoczęciu czy Zakończeniu Sezonu. O obozowych wieczorach nie wspominając ... :)