Zakończenie Sezonu 2014

 

No i już po ..:((  Temperatura otoczenia nijak się miała do humorów i nastrojów, bliższych sylwestrowym niż późnojesiennym. Fotorelacja tutaj

Podziękowania dla jak zawsze niezawodnej Laguny (Pani Justyno i Panie Krzysztofie - wielkie dzięki !!!). Nawet trochę tropiący zwierza myśliwi (zorientowani wiedzą, o co chodzi, niezorientowani - niechaj pytają zorientowanych :) ) nie byli w stanie nam zakłócić na dłużej zabawy. I tak już będzie, chociaż zapewne zawsze coś nowego się zdarzy. Jak to na naszych imprezach - spodziewać się należy niespodziewanego.

Wszystkim uczestnikom i współorganizatorom dzięki za współpracę, bo bez Was tej imprezy po prostu by nie było. Wnioski na przyszłość wyciągnięte. Do następnego razu:)

Bulba

Michał

-----------------------------------------

Dopiero rozpoczęliśmy działalność powakacyjną (zapraszamy nieustająco na basen i akcje nurkowe), ale Zakończenie Sezonu zbliża się wielkimi krokami - INFORMACJA SZCZEGÓŁOWA w zakładce Imprezy Towarzyszące

Przede wszystkim potwierdzamy termin: 29-30 listopada (standardowo - sobota/niedziela). Księżyc w drodze do pełni, więc szansa na dobrą pogodę duża:)

oraz Lokalizację: ulubiona przez bywałych Laguna pod Gliwicami (http://www.hotel-laguna.pl/ GPS 50o 23' 25" N, 18o 30' 3" E )

Koszt: koszt imprezy wynosi 150 PLN (obiad z dwoma piwami, kolacja, nocleg, śniadanie) od osoby plus piwo w cenie atrakcyjnej, rozliczane wedle spożycia.

Program wstępny: rano nurkowanie (info w zakładce  Akcje nurkowe), potem obiad, wieczorkiem impreza filmowo-fotograficzno-taneczno-towarzyska przy biesiadnym stole.

Organizatorzy: niżej podpisany (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 666 717 536 ) Maciek Waliński (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. tel. 503 968 906 - zmiana!) lub Antek Witwicki (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).

Prosimy o zgłaszanie akcesu na imprezę, poprzez wpłatę 50 PLN (proszę o info na mój mail o dokonanej wpłacie):

1. Romuald Kociński
96-10600076-0000300002376254
z adnotacją "Zaliczka na Zakończenie Sezonu 2014"

2. gotówką na basenie oraz zebraniach klubowych (na ręce Prezesa lub Organizatorów)

 

W imieniu Organizatorów

Michał Filipów