Święta i Nowy Rok 2014/2015

 

Kochani,

z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz nadchodzącego Nowego Roku 2015 AKP Kalmar życzy wszystkim klubowiczom, "basenowiczom", sympatykom, płacącym i nie płacącym składki ale zawsze z sympatią myślącym o Klubie - wszystkiego najlepszego  w dającej się przewidzieć perspektywie czasowej. Zdrowia dla Was i Waszych najbliższych, kasy wedle zapotrzebowania, sukcesów życiowych, zawodowych, nurkowych i czego sobie jeszcze możecie sami "pożyczyć" :)

A jeżeli macie możliwość, zapraszamy na Walne Zebranie członków Klubu w poniedziałek 12 stycznia 2015 roku o godz. 19.00 w pomieszczeniu Klubu na Wydziale Budownictwa. Info Zarządu - tutaj

Zebranie jest sprawozdawczo wyborcze, oceniamy więc obecny zarząd za dokonania ostatnich lat i wybieramy nowy. Jeżeli Klub ma przetrwać kolejne kadencje, sporo zmian jest potrzebnych. I jakaś wizja, obecnie raczej mglista. Zarys tej wizji mamy nadzieję wypracować na Zebraniu, więc zapraszamy również osoby, które ze względów formalnych nie będą mogły głosować i kandydować. Ale mówić można, do czego szczerze zachęcam :) Z pewnością te głosy też będą ważyć.

Michał